Kurumsal

 

Temelleri 1996 yılında Akif SAVAR tarafından atılan KATRE MAKİNA 22 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek, sadece Türkiye’nin değil, sektöründe dünyanında başarılı şirketlerinden biri haline gelmiştir.

 

VİZYON
KATRE MAKİNA zengin üretim potansiyeli ve tecrübesini 2014 yılında Limited Şirket çatısı altında sürdürmeye başlamış ve Kendini sürekli yenileyen, yatırımlar yapan, kalite başta olmak üzere gelişimini sürdürerek müşteri portföyünü arttıran bir kuruluştur.
Müsterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmeyi hedef edinmiş kadromuz, müşterilerimizle birlikte ürün geliştirme kabiliyetlerimiz bitmeyecek olan gelişim sürecimizi desteklemektedir.

 

MİSYON
Amacımız müşterilerimiz için kalite, fiyat ve lojistik açıdan beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve her zaman öncelikli tercih edilecek iş ortağı olmaktır.

Firmamız, makinaların tasarım, imalat, elektrik, otomasyon ve programlama gibi sistemlerini kendi bünyesi içerisinde gerçekleştirmektedir. Performans, işlevsellik, ergonomi, verimlilik gibi durumlar tasarımlarımızda öncelik verdiğimiz en önemli noktalardır.

İzzethan Savar
Makina Tasarım ve Otomasyon

Çıksorut Mahallesi, 15012. Sk. No:28, 27080 Şehitkamil/Gaziantep / 0553 524 1608